You and Your Significand Other-Ty a Tvoja významná polovička

You and Your Significant Other

/Growing Your Relationship 1/

Ty a Tvoja významná polovička

Kurz je zameraný na partnerstvo a bloky či už v ňom alebo pri hľadaní "Toho pravého" / "Tej pravej". Počas intenzívych dvoch očistných a oslobodzujúcich dní budem s úctou, súcitom a pochopením vašim lektorom, sprievodcom, poradcom a nápomocnou rukou JA - Ivana Križanová, certifikovaný inštruktor a praktik techniky ThetaHealing® /viac o mne nájdete TU/.

PRE KOHO JE KURZ URČENÝ:

Kurz je určený pre praktikantov techniky ThetaHealing® s absolvovanými potrebnými kurzami, ktorý sa chcú hlbšie pozrieť do seba a na svoje podvedomé vzorce správania v súvislosti s témov partnerských vzťahov.

OBSAH KURZU:

Kurz je zameraný na partnerstvo a partnerské vzťahy. Počas dvoch dní sa spolu pozrieme na 27 oblastí v rámci témy partnerstva a na bloky, ktoré sa môžu v súvislosti s danou oblasťou v podvedomí vyskytovať. Samozrejmosťou kurzu je aj priestor na praktiká a na prácu s presvedčeniami.

DĹŽKA KURZU:

Kurz prebieha dva po sebe nasledujúce dni v čase od 9:30 do cca. 17:00 (druhý deň do cca. 15:00). Na certifikáciu je potrebné absolvovať oba dni. Štandardne sa kurz koná sobota, nedeľa. Po dohode je možné zorganizovať kurz aj v priebehu týždňa.

ČO NA KURZ POTREBUJEM, AKO SA PRIPRAVIŤ:

Pred kurzom je potrebné sa nahlásiť a zaregistrovať. Rovnako je potrebné si zabezpečiť pracovné a súkromné aktivity a povinnosti tak, aby ste sa mohli pokojne vnoriť do seba a zúčastniť sa celého kurzu. Na kurz si odporúčam priniesť zápisník, ktorý ste dostali na základnom kurze. Ostatné písacie potreby budú zabezpečené. Ak ste účastníkom môjho kurzu po prvýkrát dostanete svoj osobný zápisník ráno pri registrácií. Pred začatím kurzu obdržíte manuál "ThetaHealing® You and Your Significant Other". Občerstvenie je zabezpečené počas celého kurzu /okrem obeda/.

ČO ZÍSKAM UKONČENÍM KURZU:

Na konci kurzu obdrží každý účastník, ktorý splnil všetky podmienky na certifikáciu (zúčastniť sa všetkých dní kurzu a aktívne participovať na praktických cvičeniach), CERTIFIKÁT priamo od organizácie THInK /ThetaHealing Institute of Knowledge, Montana/ s úrovňou certifikácie ThetaHealing® You and Your Significant Other practitioner.

ENERGETICKÁ VÝMENA:

Energetická výmena za kurz je 355€ + organizačný poplatok 30€. Pri registrácii sa platí záloha vo výške 100€. Možnosť platby v hotovosti aj bankovým prevodom.

KDE BUDE KURZ PREBIEHAŤ:

Kurz sa štandardne koná v Bratislave /konkrétne miesto bude upresnené po registrácii/. V prípade záujmu o zorganizovanie kurzu mimo Bratislavy ma prosím kontaktujte.

POTREBNÉ PREREKVIZITY:

Podmienkou účasti na kurze je mať absolvovaný kurz ThetaHealing® Basic DNA, ThetaHealing® Advanced DNA a Dig Deeper u certifikovaného inštruktora.

Najbližší termín: 12.-13.9.2020 v Bratislave v centre Oáza Hagia Sofia na Klincovej 20 (sobota-nedeľa)

Kurz bude prebiehať v malej skupinke do 10 ľudí s vysokým individuálnym prístupom.

REGISTRÁCIA:

link: https://www.thetahealing.com/seminar-register.html

kód kurzu: S3PTQ

Do položky "Enter Course Code" zadajte priložený kód kurzu a kliknite na "Find Course". Po registrácii Vám príde potvrdzujúci e-mail, plus Vás budem kontaktovať s podrobnejšími organizačnými informáciami.

S láskou a úctou,

Ivana