Kurzy techniky ThetaHealing®

Vyberte si z aktuálnej ponuky kurzov techniky

ThetaHealing®

Ak máte o niektorý z kurzov záujem, no nevyhovuje Vám aktuálne vypísaný termín, pokojne sa mi ozvite s predbežným záujmom. V prípade viacerých záujemcov je možné vypísať termín na mieru :)


ThetaHealing® Basic DNA

Základný kurz techniky ThetaHealing®

Kurz je zameraný na pochopenie techniky, základy jej používania a otvorenie sa svojim intuitívnym schopnostiam. Cieľom kurzu je poskytnúť všetky potrebné informácie na základné praktikovanie techniky, rovnako ako aj prejsť praktickými cvičeniami pod vedením certifikovaného lektora. Váš lektor, inštruktor, sprievodca, poradca a nápomocná ruka budem JA - Ivana Križanová, certifikovaný inštruktor a praktik techniky ThetaHealing®.

Prerekvizita: žiadna

Najbližší termín Bratislava: 28.-30.8.2020 v Bratislave (piatok-nedeľa)


ThetaHealing® Advanced DNA

Pokročilý kurz techniky ThetaHealing®.

Kurz je zameraný na prehĺbenie vedomostí o siedmych rovinách existencie, ako sa odpútať od starých neprosperujúcich záväzkov voči nim a zároveň ako s nimi spolupracovať cez siedmu rovinu existencie bezpodmienečnej lásky. Taktiež dôležitou podstatou kurzu je učenie sa pocitom, ktoré sme možno ešte nikdy nezažili, aby sme ich neskôr mohli začleniť do každodenného života. Počas troch dní budeme aj čistiť vnútorný priestor mysle od emócií, ktoré nás zaťažujú, ako sú hnev, pomsta, odpor, odmietanie, ľútosť, agresia, žiarlivosť, závisť či iné. Počas intenzívych troch očistných a oslobodzujúcich dní budem s úctou, súcitom a pochopením vašim lektorom, sprievodcom, poradcom a nápomocnou rukou JA - Ivana Križanová, certifikovaný inštruktor a praktik techniky ThetaHealing®.

Prerekvizita: ThetaHealing® Basic DNA

Najbližší termín: 14.-16.8.2020 v Bratislave (piatok-nedeľa)


Dig Deeper

Hlboké kopanie

Kurz je zameraný na techniky hlbokého kopania pri hľadaní podstaty riešenej oblasti. Na kurze sa preberie 8 rozdielnych prístupov na identifikovanie najspodnejšieho presvedčenia, v závislosti od typu riešenej oblasti. Za posledné roky praxe sa ukázala dôležitosť a význam tohto kurzu a teda potreby poznania všetkých techník kopania. Z toho dôvodu sa od roku 2018 stal kurz Dig Deeper prerekvizitou pre všetky ďalšie nasledujúce kurzy. Nápomocnou rukou a lektorom budem aj počas tohto kurzu JA - Ivana Križanová, certifikovaný inštruktor a praktik techniky ThetaHealing®.

Prerekvizity: ThetaHealing® Basic DNA, ThetaHealing® Advanced DNA

Najbližší termín: 22.-23.8.2020 v Bratislave (sobota-nedeľa)


You and Your Significant Other 

Ty a Tvoja významná polovička

/Growing Your Relationship 1/


Kurz je zameraný na partnerstvo a bloky či už v ňom alebo pri hľadaní "Toho pravého" / "Tej pravej". Počas intenzívych dvoch očistných a oslobodzujúcich dní budem s úctou, súcitom a pochopením vašim lektorom, sprievodcom, poradcom a nápomocnou rukou JA - Ivana Križanová, certifikovaný inštruktor a praktik techniky ThetaHealing®


Prerekvizity: ThetaHealing® Basic DNA, ThetaHealing® Advanced DNA, Dig Deeper

Najbližší termín: 12.-13.9.2020 v Bratislave (sobota-nedeľa)

Kompletný zoznam termínov kurzov a aktivít nájdeš v záložke "Aktuality".