ThetaHealing® Basic DNA - základný kurz

ThetaHealing® Basic DNA

Základný kurz techniky ThetaHealing®

Kurz je zameraný na pochopenie techniky ThetaHealing®, základy jej používania a otvorenie sa svojim intuitívnym schopnostiam. Cieľom kurzu je poskytnúť všetky potrebné informácie na základné praktikovanie techniky, rovnako ako aj prejsť praktickými cvičeniami pod vedením certifikovaného lektora. Váš lektor, inštruktor, sprievodca, poradca a nápomocná ruka budem JA  - Ivana Križanová, certifikovaný inštruktor a praktik techniky ThetaHealing® /viac o mne nájdete TU/.

PRE KOHO JE KURZ URČENÝ:

Kurzu sa môže zúčastniť každý, nie sú potrebné žiadne predošlé skúsenosti. Nie je dôležité, či na svojej ceste sebarozvoja práve začínate alebo po nej kráčate už dlhšiu dobu. Pokiaľ Vás tento kurz a táto technika oslovili, budete srdečne vítaní a bude mi cťou previesť Vás touto krásnou cestou poznania. Jedinou podmienkou kurzu je veriť, že existuje niečo viac /energia bezpodmienečnej lásky/.

OBSAH KURZU:

Na základnom kurze sa zoznámite s technikou ThetaHealing® a naučíte sa ju v základoch používať. Vysvetlíme si a vyskúšame prácu s pocitmi. Naučíte sa "načítavať" si ľudí a rozpoznávať presvedčenia, ktoré vás blokujú, či brzdia. Povieme si a spraktikujeme zmenu obmedzujúcich presvedčení, aby bol Váš život postupne ešte ľahší, radostnejší a prosperujúcejší. Naučíte sa zbavovať strachov, ako pracovať s chorobou a "ťažkými" emóciami ako odmietanie, odpor, hnev, pocity krivdy, viny a iné. Mimo toho si zlepšíte Vaše intuitívne vnímanie, vysvetlíme si ako manifestovať (zhmotňovať) v každodennom živote a mnoho ďalšieho.

DĹŽKA KURZU:

Základný kurz prebieha vždy tri po sebe nasledujúce dni v čase od 9:30 do cca. 17:00 (tretí deň do cca. 15:00). Na certifikáciu je potrebné absolvovať všetky tri dni. Štandardne sa kurz koná piatok až nedeľa, po dohode je možné zorganizovať kurz aj v priebehu týždňa.

ČO NA KURZ POTREBUJEM, AKO SA PRIPRAVIŤ:

Pred kurzom je potrebné sa nahlásiť a zaregistrovť. Rovnako je potrebné si zabezpečiť pracovné a súkromné aktivity a povinnosti tak, aby ste sa mohli pokojne na tri dni vnoriť do seba a zúčastniť sa celého kurzu. Na kurz nie je potrebné si nič priniesť. Pred začatím kurzu obdržíte knihu "Theta liečenie, autorka Vianna Stibal", manuál "ThetaHealing® Basic DNA" a kompletné písacie potreby. Občerstvenie je zabezpečené počas celého kurzu /okrem obeda/.

ČO ZÍSKAM UKONČENÍM KURZU:

Na konci tretieho dňa obdrží každý účastník kurzu, ktorý splnil všetky podmienky na certifikáciu (zúčastniť sa všetkých troch dní a aktívne participovať na praktických cvičeniach), CERTIFIKÁT od organizácie THInK /ThetaHealing Institute of Knowledge, Montana/, ktorý umožňuje praktikovať túto techniku či už pre Vaše potreby alebo potreby Vašich blízkych či klientov. Každý absolvent kurzu by mal mať po skončení kurzu zvládnuté základné techniky tak, aby ich vedel aplikovať a praktizovať vo svojom živote.

ENERGETICKÁ VÝMENA:

Energetická výmena za kurz je 355€ + organizačný poplatok 30€. Pri registrácii sa platí záloha vo výške 100€. Možnosť platby v hotovosti aj bankovým prevodom.

KDE BUDE KURZ PREBIEHAŤ:

Kurz sa štandardne koná v Bratislave /konkrétne miesto bude upresnené po registrácii/. V prípade záujmu o zorganizovanie kurzu mimo Bratislavy ma prosím kontaktujte.

POTREBNÁ PREREKVIZITA:

Žiadna.

Najbližší termín: 28.-30.8.2020 v Bratislave na Kresánkovej 3 (piatok-nedeľa)

Kurz bude prebiehať v malej skupinke do 10 ľudí s vysokým individuálnym prístupom.

REGISTRÁCIA:

link: https://www.thetahealing.com/seminar-register.html 

kód kurzu: 93F86

Do položky "Enter Course Code" zadajte priložený kód kurzu a kliknite na "Find Course". Po registrácii Vám príde potvrdzujúci e-mail, plus Vás budem kontaktovať s podrobnejšími organizačnými informáciami.

S láskou a úctou,

Ivana

A čo o kurze povedali absolventi kurzu?

Ivke ďakujem za tri neuveriteľne úžasné dni, ktoré som strávila na kurze Basic. Ivka mi ukázala, že môj život môže byť krásny a viem ho žiť podľa mojich predstáv. Je to pre mňa úžasná zmena mať zrazu toľko možností, o ktorých som doteraz nemala ani tušenia. Zrazu sa teším na každý nový deň a musím povedať, že kurz určite nie že naplnil moje očakávania, ale predčil ich.

Monika