Dig Deeper-hlboké kopanie

Dig Deeper

Techniky hlbokého kopania

Kurz je zameraný na techniky hlbokého kopania pri hľadaní podstaty riešenej oblasti. Na kurze sa preberie 8 rozdielnych prístupov na identifikovanie najspodnejšieho presvedčenia, v závislosti od typu riešenej oblasti. Za posledné roky praxe sa ukázala dôležitosť a význam tohto kurzu a teda potreby poznania všetkých techník kopania. Z toho dôvodu sa od roku 2018 stal kurz Dig Deeper prerekvizitou pre všetky ďalšie nasledujúce kurzy. Nápomocnou rukou a lektorom budem aj počas tohto kurzu JA - Ivana Križanová, certifikovaný inštruktor a praktik techniky ThetaHealing® /viac o mne nájdete TU/.

PRE KOHO JE KURZ URČENÝ:

Kurz je určený pre absolventov základného a pokročilého kurzu na zdokonalenie sa v technikách kopania, ktoré sa prebrali na základnom kurze a naučenie sa všetkých osem prístupov hľadania spodných koreňových presvedčení. Kurz je pre jeho silu taktiež povinnou prerekvizitou pre účasť na ďalších kurzoch.

OBSAH KURZU:

Kurz je zameraný na techniky hlbšieho kopania pri hľadaní podstaty riešenej oblasti. Na kurze sa naučíme 8 rozdielnych prístupov na identifikovanie najspodnejšieho presvedčenia, v závislosti od typu riešenej oblasti. Naučíme sa ako pracovať s pocitmi strachu a ďalšími nežiadúcimi pocitmi na všetkych úrovniach presvedčení, preberieme dve možné cesty pri práci s chorobami, naučíme sa ako nájsť čo nám bráni pri manifestovaní (zhmotňovaní) svojich snov a túžob a mnoho ďalšieho. Taktiež bude v rámci kurzu dostatok priestoru aj na praktiká, aby každý absolvent odišiel s uchopením týchto techník a ich možným zavedením do praxe v každodennom živote. Z toho dôvodu sa v prípade záujmu môže kurz predĺžiť o jeden deň.

DĹŽKA KURZU:

Kurz hlbokého kopania prebieha dva po sebe nasledujúce dni v čase od 9:30 do cca. 17:00 (druhý deň do cca. 15:00). Na certifikáciu je potrebné absolvovať oba dni. Štandardne sa kurz koná sobota a nedeľa. Po dohode je možné zorganizovať kurz aj v priebehu týždňa.

ČO NA KURZ POTREBUJEM, AKO SA PRIPRAVIŤ:

Pred kurzom je potrebné sa nahlásiť a zaregistrovať. Rovnako je potrebné si zabezpečiť pracovné a súkromné aktivity a povinnosti tak, aby ste sa mohli pokojne vnoriť do seba a zúčastniť sa celého kurzu. Na kurz si odporúčam priniesť zápisník, ktorý ste dostali na základnom kurze. Ostatné písacie potreby budú zabezpečené. Ak ste účastníkom môjho kurzu po prvýkrát dostanete svoj osobný zápisník ráno pri registrácií. Pred začatím kurzu obdržíte manuál "ThetaHealing® Dig Deeper". Občerstvenie je zabezpečené počas celého kurzu /okrem obeda/.

ČO ZÍSKAM UKONČENÍM KURZU:

Na konci kurzu obdrží každý účastník, ktorý splnil všetky podmienky na certifikáciu (zúčastniť sa všetkých dní kurzu a aktívne participovať na praktických cvičeniach), CERTIFIKÁT priamo od organizácie THInK /ThetaHealing Institute of Knowledge, Montana/ s úrovňou certifikácie ThetaHealing® Dig Deeper practitioner.

ENERGETICKÁ VÝMENA:

Energetická výmena za kurz je 355€ + organizačný poplatok 30€. Pri registrácii sa platí záloha vo výške 100€. Možnosť platby v hotovosti aj bankovým prevodom.

KDE BUDE KURZ PREBIEHAŤ:

Kurz sa štandardne koná v Bratislave /konkrétne miesto bude upresnené po registrácii/. V prípade záujmu o zorganizovanie kurzu mimo Bratislavy ma prosím kontaktujte.

POTREBNÉ PREREKVIZITY:

Podmienkou účasti na kurze je mať absolvovaný kurz ThetaHealing® Basic DNA a ThetaHealing® Advanced DNA u certifikovaného inštruktora.

Najbližší termín: 22.-23.8.2020 v Bratislave na Kresánkovej 3 (sobota-nedeľa)

Kurz bude prebiehať v malej skupinke do 10 ľudí s vysokým individuálnym prístupom.

REGISTRÁCIA:

link: https://www.thetahealing.com/seminar-register.html

kód kurzu: FTGV1

Do položky "Enter Course Code" zadajte priložený kód kurzu a kliknite na "Find Course". Po registrácii Vám príde potvrdzujúci e-mail, plus Vás budem kontaktovať s podrobnejšími organizačnými informáciami.

S láskou a úctou,

Ivana