ThetaHealing® Advanced DNA - pokročilý kurz

ThetaHealing® Advanced DNA

Pokročilý kurz techniky ThetaHealing®

Kurz je zameraný na prehĺbenie vedomostí o siedmych rovinách existencie, ako sa odpútať od starých neprosperujúcich záväzkov voči nim a zároveň ako s nimi spolupracovať cez siedmu rovinu existencie bezpodmienečnej lásky. Taktiež dôležitou podstatou kurzu je učenie sa pocitom, ktoré sme možno ešte nikdy nezažili, aby sme ich neskôr mohli začleniť do každodenného života. Počas troch dní budeme aj čistiť vnútorný priestor mysle od emócií, ktoré nás zaťažujú, ako sú hnev, pomsta, odpor, odmietanie, ľútosť, agresia, žiarlivosť, závisť či iné. Počas intenzívych troch očistných a oslobodzujúcich dní budem s úctou, súcitom a pochopením vašim lektorom, sprievodcom, poradcom a nápomocnou rukou JA - Ivana Križanová, certifikovaný inštruktor a praktik techniky ThetaHealing® /viac o mne nájdete TU/.

PRE KOHO JE KURZ URČENÝ:

Kurz je určený ako pokračovanie a posúvanie sa na svojej ceste sebarozvoja pre absolventov základného kurzu Basic DNA.

OBSAH KURZU:

Na pokročilom kurze si prehĺbite učenie ako tvoriť zo siedmej roviny existencie - energie bezpodmienečnej lásky. Naučíte sa detailnejšie o všetkých rovinách a ako odstrániť prísahy, sľuby a záväzky vytvorené na iných rovinách, ktoré nám už viac neslúžia. Prinesieme si pocity, ktoré sme možno nikdy predtým nezažili za intenzívnej pomoci lektora, aby to pre vás bolo ešte jednoduchšie, rýchlejšie a zábavnejšie. Budeme čistiť priestor v našej mysli, ktorý je mrhaný udržiavaním náhodných negatívnych myšlienok ako sú hnev, pomsta, odpor, odmietanie, ľútosť, agresia, žiarlivosť, závisť či iné. Uvolnenie týchto pocitov nám dovolí využívať viac energie, aby sme dosiahli uzdravenie a tvorili ľahšie a rýchlejšie. Taktiež sa za pomoci zaujímavých cvičení bližšie zoznámime s prvou, druhou a štrtou rovinou existencie. Naučíme sa ako komunikovať s našim vyšším Ja, ako uzdraviť zlomenú dušu a mnoho ďalšieho.

DĹŽKA KURZU:

Pokročilý kurz prebieha vždy tri po sebe nasledujúce dni v čase od 9:30 do cca. 17:00 (tretí deň do cca. 15:00). Na certifikáciu je potrebné absolvovať všetky tri dni. Štandardne sa kurz koná piatok až nedeľa, po dohode je možné zorganizovať kurz aj v priebehu týždňa.

ČO NA KURZ POTREBUJEM, AKO SA PRIPRAVIŤ:

Pred kurzom je potrebné sa nahlásiť a zaregistrovať. Rovnako je potrebné si zabezpečiť pracovné a súkromné aktivity a povinnosti tak, aby ste sa mohli pokojne na tri dni vnoriť do seba a zúčastniť sa celého kurzu. Na kurz si odporúčam priniesť zápisník, ktorý ste dostali na základnom kurze. Ostatné písacie potreby budú zabezpečené. Ak ste účastníkom môjho kurzu po prvýkrát dostanete svoj osobný zápisník ráno pri registrácií. Pred začatím kurzu obdržíte knihu "Theta léčení pro pokročilé, autorka Vianna Stibal" a manuál "ThetaHealing® Advanced DNA". Občerstvenie je zabezpečené počas celého kurzu /okrem obeda/.

ČO ZÍSKAM UKONČENÍM KURZU:

Na konci tretieho dňa obdrží každý účastník kurzu, ktorý splnil všetky podmienky na certifikáciu (zúčastniť sa všetkých troch dní a aktívne participovať na praktických cvičeniach), CERTIFIKÁT priamo od organizácie THInK /ThetaHealing Institute of Knowledge, Montana/ s úrovňou certifikácie ThetaHealing® Advanced DNA practitioner.

ENERGETICKÁ VÝMENA:

Energetická výmena za kurz je 355€ + organizačný poplatok 30€. Pri registrácii sa platí záloha vo výške 100€. Možnosť platby v hotovosti aj bankovým prevodom.

KDE BUDE KURZ PREBIEHAŤ:

Kurz sa štandardne koná v Bratislave /konkrétne miesto bude upresnené po registrácii/. V prípade záujmu o zorganizovanie kurzu mimo Bratislavy ma prosím kontaktujte.

POTREBNÁ PREREKVIZITA:

Podmienkou účasti na kurze je mať absolvovaný kurz ThetaHealing® Basic DNA u certifikovaného inštruktora.

Najbližší termín: 14.-16.8.2020 v Bratislave na Kresánkovej 3 (piatok-nedeľa)

Kurz bude prebiehať v malej skupinke do 10 ľudí s vysokým individuálnym prístupom.

REGISTRÁCIA:

link: https://www.thetahealing.com/seminar-register.html

kód kurzu: 6PX6Q

Do položky "Enter Course Code" zadajte priložený kód kurzu a kliknite na "Find Course". Po registrácii Vám príde potvrdzujúci e-mail, plus Vás budem kontaktovať s podrobnejšími organizačnými informáciami.

S láskou a úctou,

Ivana